ul. Trakt Brzeski 54b, 05-077 Warszawa; czynne Pon.-Pt.: 11-19, Sob.: 10-15; tel. 690 634 292

———————————————————————————————————————————————————

Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace Termoelastyczne

( ilość produktów: 6 )

Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty w naszej ofercie. Wykonanie ze specjalnej pianki, która reagując na ciepłotę ciała, dopasowuje się do jego kształtu. Wpływa to na niesamowity komfort snu. Materiał użyty do ich produkcji zwany jest pianką termoelastyczną, pianką Visco lub Memory albo membraną leniwą.

Czym wyróżniają się materace termoelastyczne?

Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu do ciała, odpoczynek na materacu termoelastycznym jest niezwykle przyjemny. Niektórzy porównują go nawet do spania na chmurze. Jednocześnie struktura pianki zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa. Warto zauważyć również, że pianka nie przenosi drgań, dlatego nawet ruchy partnera nie są w stanie zakłócić snu na tym typie materaca.

Jakie materace z pianki termoelastycznej oferujemy?

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych materacy termoelastycznych pochodzących od najlepszych na rynku producentów – m.in. firmy Foam Royal. Proponujemy modele pojedyncze i podwójne w szerokiej gamie rozmiarów oraz warianty o różnej grubości i parametrach. Dlatego bez trudu dobiorą Państwo materac zgodny ze swoimi potrzebami.

pixel