ul. Trakt Brzeski 54b, 05-077 Warszawa; czynne Pon.-Pt.: 11-19, Sob.: 10-15; tel. 690 634 292

———————————————————————————————————————————————————

Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace Lateksowe

( ilość produktów: 2 )

Materace lateksowe


Materace lateksowe wykonane są z nowoczesnej pianki składającej się z lateksu i żywicy kauczukowej. Ich struktura jest zwarta, a jednocześnie elastyczna, dzięki czemu zapewniają komfortowy wypoczynek. Są to materace antyalergiczne i antybakteryjne, nie pochłaniają kurzu, wilgoci ani żadnych zanieczyszczeń.


Jakie cechy mają materace lateksowe?


Materace lateksowe mają wysoką sprężystość, przez co są bardzo wygodne. Jednocześnie dość duża twardość zapewnia uczucie optymalnego podparcia. Jest to więc rozwiązanie dla tych, którym materace termoplastyczne wydają się za miękkie. Ta właściwość decyduje też o bardzo dużej trwałości materaca – jest to więc zakup na długie lata. Warto wybrać model z pokrowcem odprowadzającym wilgoć.


Wysokiej jakości materace lateksowe


W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości materace lateksowe. Polecamy szczególnie modele produkowane przez Foam Royal o niezwykle dopracowanych konstrukcjach. Dysponujemy modelami o różnych parametrach i wymiarach. Kontaktując się z naszym sklepem, można uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą wyboru materaca.

pixel